מזגן נוריה

מזגן נוריה

בישראל לא ניתן להעביר את חודשי הקיץ ללא מזגן. כולנו יודעים כמה חם ולח יכול להיות בחוץ, ושיש לנו רק שלוש אפשרויות לבלות עם הילדים שלנו: הבריכה, הים  ​​או בחדר ממוזג. היום יש כל מיני פתרונות קירור בין אם זה מזגן עילי, מזגן מפוצל לשני חדרים, מזגן מיני מרכזי, מזגן נייד ומזגן חלון.  אם עדיין לא שמעתם על מזגן נוריה, אתם בדיוק במקום הנכון.

מזגן נוריה הינו סוג של מזגן חלוני אותו קל להתקנה וניתן להזזה. הבעיה עם מזגנים ניידים היא שלרוב הם מאוד רועשים וגם נחשבים ליקרים וזה בדיוק ההבדל בינם לבין מזגן נוריה.

מה ההבדל בין מזגן רגיל למזגן נוריה?

מזגן נוריה קטן ב-40% מהמזגן הממוצע. מזגן זה ייחודי ומעוצב בצורה שונה משאר מזגני חלונות בעלי עיצובים מגושמים. מזגן זה הינו קומפקטי, קל לשימוש ומביא איתו עדכון עיצובי.

כיצד ניתן להשתמש במזגן נוריה?

  • תהליך ההתקנה של מזגן נוריה הוא פשוט מאוד. הוא מגיע עם מתאם למסגרת החלון, אותו יש להתקין בשלב הראשוני. המתאם מאפשר להציב את המזגן בקלות בתוך המתאם. באופן זה,  אין צורך  לקדוח חור בקיר בכדי למקם את המזגן.
  • המזגן מגיע עם כפתור יחיד. יש לסובב את הכפתור הזה בהתאם לטמפרטורת החדר הרצויה (בדומה לכפתור עוצמת הקול). יש לו גם יכולת שליטה ישירה באמצעות אפליקציית iOS או אנדרואיד – כך ניתן להתאים את צריכת האנרגיה של המזגן דרך האפליקציה.
  • ניתן להגדיר את המזגן החכם למצב לילה. ניתן להתאים את התאורה לפי החושך על ידי לחיצה על הכפתור הייעודי.
  • למזגן יש גם את היכולת להזרים אוויר קר  בימי החורף. אם אתם לא משתמשים במזגן בחורף (וזה הגיוני), תוכלו להוציא את היחידה ממקומה ולשים אותה מתחת למיטה עד לשנה הבאה.

מידות והספק

מזגן נוריה יכול לקרר שטח של 14 מ"ר. אורכו 46.2 ס"מ, גובהו 14.7 ס"מ ומשקלו 13.5 ק"ג.

היתרונות של מזגן נוריה:

קל לשימוש.

פעולה שקטה.

האחסון מהיר וקל, תופס מקום קטן.

עיצוב חדשני ומקורי.

שלט רחוק באמצעות טכנולוגיית בלוטות' ואפליקציה.

מחפשים מזגן נוריה? אתה רוצה לקבל מידע נוסף? צוות טכנאי מזגנים שלנו יספקו לכם את כל הפרטים ויאפשרו לכם לרכוש את המזגן במחיר משתלם במיוחד. נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם.