מהי בקרת מיזוג אוויר WiFi?

מהי בקרת מיזוג אוויר WiFi?

כולנו אוהבים להירגע בבית אחרי יום ארוך. הבית שלנו הוא המקום בו אנו רוצים להרגיש הכי בנוח, ובין היתר זה כולל גם את הטמפרטורה של הבית.

אם יש לכם מזגן חכם, אתם יכולים לשלוט בו באמצעות הטלפון שלכם על ידי חיבור מערכת מיזוג האוויר ל-WiFi.  מזגני ה-WiFi מספקים לכם נוחות נוספת בחיי היומיום. למעשה, הם מספקים שליטה מתקדמת הרבה יותר ותכונות חכמות ששלטים רחוקים פשוט לא יכולים לספק.

ניתן להשיג בקרות מזגן WiFi על ידי חיבור המזגן ל-WiFi באמצעות אפליקציה מקורית. בעוד שלמזגנים חכמים יש את הפונקציונליות הזו, אתם יכולים להפוך כל מזגן סטנדרטי ל"חכם" – כל עוד הטלפון שלכם מחובר ל-WiFi ואפליקציית המיזוג החכמה מותקנת, אתם יכולים לשלוט במזגן באמצעות הטלפון שלך מכל מקום!

בדרך כלל, מכשירי חשמל כמו מיקרוגלים, טלוויזיה וכו', לא באמת דורשים שליטה כאשר אתם אולי לא בסביבה. אבל עם מזגנים, זה יכול להיות סיפור אחר. ייתכן שתרצן שהמזגן יופעל 10 דקות לפני הגעתתכם הביתה כדי להגיע לטמפרטורה מושלמת, ייתכן שתרצה שהמזגןך יכבה ב-8 בבוקר כשאתם יוצאים לעבודה וכן הלאה. זה הופך את הגישה מרחוק לחשובה מאוד שמספק מזגן ה-WiFi.

ישנן כמה דרכים לשלוט  במזגן עם WiFi. בואו נראה!

לחזור הביתה, להדליק אותו ולחכות שהוא יקרר את הבית יכול להיות מעצבן. תכונת ה-Wi-Fi במזגנים יכולה לשנות באמת את הדרך בה אנו משתמשים בהם. אתם יכולים להדליק את המזגן עוד לפני שאתם מגיעיםהביתה. אם זה לא מרשים אתכם, האם אתם יודעים שאתם יכולים אפילו לחסוך בחשבונות החשמל על ידי יצירת לוחות זמנים מותאמים אישית עבור. מכשירי מזגן התומכים ב-Wi-Fi גמישים הרבה יותר ממזגנים מסורתיים. אם אתם מתכננים לקנות מזגן חדש, הנה דברים שכדאי לדעת שאתם יכולים לעשות רק במזגן התומך ב-Wi-Fi.

שליטה ב-AC שלך מכל מקום ובכל זמן

רשתות Wi-Fi משתמשות בחיבור ה-Wi-Fi של הבית שלכם כדי להתחבר לאינטרנט. ניתן לשלוט במזגן מרחוק מהסמארטפון או הטאבלט, באמצעות אפליקציה. אם יש לכם מספר מכשירי Wi-Fi בבית או במשרד שלכם, אתם יכולים לשלוט בכולם בנוחות רק על ידי שימוש במכשיר נייד.

שליטה במזגן עם ממשק משתמש פשוט הרבה יותר

שלטי מזגן בדרך כלל כוללים מסך קטן המציג מעט מאוד מידע. כעת ניתן לשלוט במזגני Wi-Fi באמצעות הטלפון שלכם, כך שלעולם לא תזדקקו לשלט.. לאפליקציות האלה יש ממשק משתמש פשוט הרבה יותר המאפשר לכם לתזמן טיימרים בנוחות, לשלוט במהירויות המאוורר ואפילו להגדיר טמפרטורות על סמך תנאי מזג האוויר החיצוניים. כמה דגמים נבחרים אפילו תומכים בפקודות קוליות.

הפחיתו את חשבונות החשמל שלכם

עם מכשירי מזגן התומכים ב-Wi-Fi, אתם יכולים ליצור את לוחות הזמנים האישיים שלכם לצריכת חשמל. ניתן לתזמן את ההפעלה והכיבוי של מערכות מזגן אלה בהתאם לנוחותכם. לחלק מהדגמים הללו יש גם תכונת ניתוח חכמה, המאפשרת לכם לעקוב אחר גם לקבוע מגבלות צריכה חודשיות.