טכנאי מזגנים בשבת

לטכנאים שלנו שנים של הכשרה וניסיון בשירות של תיקון, התקנה ומכירת מזגנים. אנו פועלים בכנות וביושרה על מנת להבטיח את שביעות רצונך המלאה.

האיכות שלנו דומה לאף אחד. אנו לוקחים זמן רב ככל שיידרש כדי להבטיח שעבודתכם תתבצע נכון – בזמן ובתקציב. אנו מגבים זאת בהבטחת שביעות רצון: עבודתנו לא מסתיימת עד שתהיו מרוצה לחלוטין.

טכנאים מאומנים היטב ומוסמכים

טכנאי המזגנים שלנו הינם בעלי הסמכה ובעלי תעודת טכנאי מיזוג אוויר. כל אחד מחברי הצוות  שלנו הינו בעל ניסיון רב ועבר הכשרה מקצועית.

תיקון מזגנים בשבת

טכנאי המזגנים המקצוענים והמנוסים שלנו ידעו לאתר את מקור הבעיה במזגן בקלות ובמהירות ולתקן אותה בצורה מקצועית תוך זמן קצר. אנו מספקים מענה מהיר ואיכותי ובמחיר הוגן. 

טכנאי מזגנים בשבת- למה לבחור בנו?

אמינות: אנו שמים שמים דגש מרבי על אמינות ושירות איכותי

שקיפות מלאה-  הטכנאים שלנו מעדכנים את הלקוחות הלקוח בשקיפות מלאה לפני כל פעולה ומבצעים  את העבודה רק לאחר שאתם מבינים את משמעות ועלות התיקון ורק לאחר אישור מצידכם.

בטיחות: אנו שמים דגש על בטיחות מלאה ועבודה לפי כל התקנים.

זמינות: אנו מעמידים לשירותכם צוות טכנאים מקצועי ומיומן לפתרון תקלות באופן מיידי בכל שעות היום והלילה.

חלפים: תיקון מזגנים כרוך בשילוב הכרחי של טכנאי מזגנים מקצועי וכן זמינות חלפים איכותיים. אנו מחזיקים ברשותנו מחסן חלקי חילוף של החברות המובילות בשוק.

ניידת שירות: כל  כלי הרכב שלנו מצוידים בכלים בעלי תו תקן וחלפים מקוריים לכל סוגי המזגנים החל ממנועים, קבלים וכן פיקוד למגוון סוגי המזגנים השונים. 

אחריות: בסיום ביצוע העבודה אנו מעניקים תעודת אחריות מלאה.

מהם השירותים שלנו?

אנו מעניקים מגוון רב של שירותים- . בין היתר ניתן למצוא את השירותים הבאים:

ניקוי מזגנים אשר כולל חיטוי ושטיפה בכדי לנטרל ריחות שונים ולמנוע מצבים בהם טחב התיישב במזגן שלכם.

שירות תיקונים רחב מאוד לכל סוגי המזגנים הקיימים כיום.

שירות התקנה של כל סוגי המזגנים אשר קיימים כיום. בין אם זה מזגן מולטי, פאוור, מיני מרכזי או כל מזגן אחר בקלות ובמהירות.

שירות של תכנון מערכות מיזוג אוויר עבור בניינים, משרדים ובתים גדולים.

טיפולים תקופתיים לכל הסוגים של המזגנים ומערכות מיזוג האוויר.

טכנאי מזגנים חירום, דייקן ואמין

חיפוש טכנאי מזגנים בשבת יכול להוות הליך לא פשוט – הדחיפות לשירות הינה גבוהה, מכיוון שמזגן מקולקל מהווה בעיה גדולה אך יחד עם זאת אתם צריכים לוודא שהטכנאי הינו טכנאי מוסמך, מקצועי, אמין ומנוסה אשר יוכל לבצע את העבודה על הצד האיכותי וטוב ביותר ויגבה עבורה תשלום הוגן.

במידה וגם אתם מוצאים את עצמכם מחפשים אחר טכנאי מזגנים בשבת, אתם מוזמנים ליצור קשר עמנו קשר אנו מציעים שירות של טכנאי מזגנים בשבת מקצועי ומנוסה אשר מתמחה באיתור מקור הבעיה במזגן בצורה מהירה ויציע לכם פתרון איכותי ומקצועי וכל זאת במחיר הוגן ושווה לכל נפש.

שירות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע