איך בוחרים מזגן לחדר השינה?

איך בוחרים מזגן לחדר השינה?

התרחיש הזה מוכר לכל ישראלי. אנו מנסים להירדם באחד מאותם לילות קיץ חמים, אבל הזיעה והחום המעיק מקשים על כך. כדי שתדעו  איך בוחרים מזגן לחדר השינה עם מקסימום תועלת במינימום עלות, צוות טכנאי המיזוג שלנו הכינו לכם את המדריך הבא.

איך בוחרים מזגן לחדר השינה? אלו הקריטריונים:

מה הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​התקנת מזגן בחדר שינה? אלו הם הדברים החשובים ביותר שכדאי להסתכל עליהם לפני התקנת מזגן בחדר השינה שלך.

חיסכון בחשמל: מזגנים בחדרי שינה פועלים במשך רוב שעות הלילה. לכן, חשוב לרכוש מזגן חסכוני באנרגיה. טכנולוגיית אינוורטר היא אפשרות פופולרית עבור מזגנים. עלות ההפעלה הכוללת לערב שלם היא כ-2 שקלים ללילה.

שקט: פרמטר חשוב נוסף הוא מזגן שאינו עושה רעש ועובד בשקט מוחלט. זה יבטיח שתוכלו לישון בשקט. חשוב לוודא שהמזגן שקט במיוחד בזמן רכישתו.

ספק: מזגני חדרי שינה הם בדרך כלל בעלי כוח סוס אחד.

באיזה סוג מזגן כדאי להשתמש בחדר השינה?

חדרי שינה הם בדרך כלל חללים קטנים ולכן מומלץ להשתמש במזגן עילי. מזגנים עיליים קומפקטיים ושקטים, ובעלי צריכת אנרגיה נמוכה. טכנולוגיית אינוורטר, שהיא טכנולוגיית מזגנים מתקדמת, מאפשרת לכם צריכת אנרגיה נמוכה יותר. עם זאת, המזגן יעלה יותר מאשר עם טכנולוגיה פחות מתקדמת.

אם אין לכם כלל בבית מזגנים ואתם רוצים להתקין מזגנים בכל הבית, אתם יכולים לשקול להתקין מערכת מיני-מרכזית אשר תקרר גם את חדרי השינה בשעות הצורך. חשוב לדעת שמערכות מיני מרכזיות משתמשות יותר בחשמל מאשר מספר מזגנים. במקרים כאלה, טכנולוגיית INVERTER יכולה לחסוך לכם משמעותית. אם אתם צריכים בעיקר קירור של חלל מרכזי אחד, וחללים אחרים כדוגמת חדרי השינה זקוקים לקירור לעיתים רחוקות, אזי עדיף התקנת מזגנים נפרדים.

בעיית הגודל

גודל חדר השינה חשוב לא פחות מהמיקום.. חדרי השינה הם לרוב קטנים, כך שלא צריך מזגן ענק בעל תפוקה גבוהה שצורך הרבה אנרגיה כדי לקרר את החדר. התפוקה של מזגן קטנה יותר וכך גם צריכת החשמל שלו. מזגן קטן בכוח סוס אחד יספיק לרוב חדרי השינה.

מידת הרעש

חדר השינה הוא המקום הכי חשוב בבית שלכם, לכן חיוני שהמזגן יהיה שקט. מזגנים מודרניים שקטים מאוד. עם זאת, עדיין קיימים הבדלים ברעש שנוצר על ידי המנוע החיצוני או המאייד הפנימי. כדאי לבדוק היטב את רמות הרעש של מזגנים שונים.

זקוקים לעזרה?

שוקלים לקנות מזגן לחדר השינה וזקוקים לעזרה בבחירת המזגן המתאים? צוות טכנאי המזגנים שלנו יישמח לעמוד לשירותכם עם ייעוץ מוצאם אישית.